Firma Royal-Bus
powstała przed kilku laty jako realizacja marzenia – marzenia o przewozach w komfortowych warunkach, w busach prowadzonych przez kulturalnych i odpowiedzialnych kierowców. Zrealizowaliśmy to marzenie m. in., po to by pomagać innym w urzeczywistnianiu ich planów. I z wielką przyjemnością towarzyszymy Państwu w drodze do realizacji celów, tych małych i tych wielkich. Wspieramy, pomagamy i każdego dnia uczymy się jak być lepszym i skuteczniejszym w swojej pracy. Z roku na rok rozwijamy się, dążymy do doskonałości – droga ta nie jest łatwa – ale wierzymy, że młodość, dynamizm i doświadczenia to klucz do niej. Zgodnie z tą maksymą zbudowaliśmy firmę opartą na mocnych fundamentach: odpowiedzialności, bezpieczeństwa i jakości.

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania pasażerów oferujemy przewozy dużymi komfortowymi busami i szybkimi, zwinnymi mikrobusami. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwają zawodowi kierowcy z wieloletnim doświadczeniem na trasach europejskich.

Za największy sukces uważamy rosnące grono stałych klientów, polecających nas rodzinie i znajomym. Dziękujemy, że współtworzycie z nami nową jakość usług przewozowych.
Wyrusz z nami w podróż do realizacji Twoich celów, pomożemy Ci spełnić marzenia ?.

System rezerwacji:

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie i sms pod nr tel.: (+48) 888050707, (+31) 686154492
Poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Facebooka.

Procedury rezerwacyjne.

Proszę pamiętać, że każda przyjęta przez nas rezerwacja potwierdzana jest smsem lub telefonicznie. Dzień przed datą wyjazdu kontaktujemy się w celu podania szczegółów (godziny, numeru kierowcy). W przypadku braku kontaktu z pasażerem (podejmujemy 2, 3 próby), rezerwacja jest anulowana. Do każdego pasażera podchodzimy indywidualnie, dlatego prosimy, by wszelkie informacje dodatkowe (np. brak dostępu do telefonu w określonych godzinach) podawać przy rezerwacji przejazdu.

Royal Bus

Atutem firmy przewozowej Royal Bus jest młoda i równocześnie doświadczona kadra kierowców. To nie tylko doskonali profesjonaliści, uważni i zorganizowani, ale przede wszystkim wspaniali, pomocni i uprzejmi mężczyźni.  Podróż z nami to prawdziwa przyjemność.

Kontakt

Holandia: (+31) 686 154 4 92
Polska: (+48) 888 05 07 07


rezerwacje@royal-bus.pl