Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

      Zastanawialiście się kiedyś po co firmy przewozowe umieszczają na wizytówkach czy stronach hasła bądź  określone frazy?  Zewsząd bombardują odbiorcę sloganami typu komfort, zawsze na czas, itp. itd. Większość z nich jest powtarzalna i tak naprawdę przypadkowa, a co gorsza zasłyszana i powielana przez kolejno powstające firmy przewozowe. 
  Mimo że zdarzało nam się czytać własne słowa w reklamach innych firm, wychodzimy z założenia, że naśladownictwo to największy komplement i robimy swoje :). Nie negujemy i nie oceniamy. Zależy nam jedynie na Waszej opinii na ten temat, chcieliśmy wzbudzić dyskusję i dowiedzieć się co sądzicie. 

Jak to jest nami?

     Nasz komunikat skierowany do Was, Pasażerów nie jest przypadkowy.  Wynika z drogi jaką wspólnie przebyliśmy razem przez ostatnich kilka lat. JESTEŚMY Z TOBĄ W DRODZE DO CELU! Towarzyszymy Wam na każdym etapie podróży, często przez trzy kraje (Polska, Niemcy, Holandia) do miejsc znanych Wam od lat lub zupełnie nowych. Zawsze od drzwi do drzwi na obsługiwanych trasach. 
    Każdy z nas jest w drodze. My tutaj przed ekranem komputera, śledzący  busy w trasie, przyjmujący rezerwacje on-line i telefonicznie. Nie dosłownie, a jednak jesteśmy w drodze do realizowania własnych i wspólnych celów. Opowiadamy na Wasze pytania, rozwiewamy wątpliwości, służymy pomocą, w miarę naszych możliwości – możliwości ludzi z sercem na dłoni. Wy, nasi Pasażerowie bywacie w drodze w sensie dosłownym, ale i niedosłownym, w  którym droga to życie, a podróż służy osiąganiu kolejnych życiowych celów. Niektóre z nich to małe kroczki na życiowej drodze inne to milowe kroki, często do lepszej przyszłości. 
    Życzymy Wam, by podejmowane kroki i dokonywane wybory prowadziły do lepszego, piękniejszego i bardzo satysfakcjonującego życia :).  I z radością będziemy nadal towarzyszyć obecnym i przyszłym Pasażerom w drodze do celu!

Royal Bus

Atutem firmy przewozowej Royal Bus jest młoda i równocześnie doświadczona kadra kierowców. To nie tylko doskonali profesjonaliści, uważni i zorganizowani, ale przede wszystkim wspaniali, pomocni i uprzejmi mężczyźni.  Podróż z nami to prawdziwa przyjemność.

Kontakt

Holandia: (+31) 686 154 4 92
Polska: (+48) 888 05 07 07


rezerwacje@royal-bus.pl